Miss You

(omdat ik je mis)
€ 10,00
Auteur: Kate Eberlen
Taal: Nederlands
Op voorraad
  • Op werkdagen vóór 18:00 uur besteld, 1 tot 2 werkdagen levertijd

Omschrijving

De roman Miss You (Omdat ik je mis) van Kate Eberlen is een verhaal over een onvergetelijke liefde. Een ontroerende, betoverende roman die je recht in het hart raakt. Een aanrader voor liefhebbers van David Nicholls en Jojo Moyes. Wat als twee mensen die voor elkaar gemaakt zijn elkaar steeds mislopen? Een secondelang kijken ze elkaar in de ogen, en dan is het moment weer voorbij. Tess en Gus keren terug naar hun eigen levens. Wat ze niet weten is dat ze voor elkaar zijn gemaakt. In de jaren die volgen blijven ze gescheiden door de tijd en het lot. Ze leven hun levens vol stralende en donkere dagen en er is geen enkele kans dat ze elkaar ontmoeten. Of toch wel? Wanneer breekt het moment voor hun Grote Liefde eindelijk aan?

Specificaties

Artikelnummer:
9789024577507
EAN:
9789024577507
Auteur:
Uitgever:
Luitingh Sijthoff
Taal:
Nederlands
Boekvorm:
Paperback / softback
Druk:
1
Aantal pagina's:
464
Verschijningsdatum:
07-09-2017
ISBN:
9789024577507