De nieuwe collega

Nieuwe baas. Nieuwe regels. Wie kun je nog vertrouwen?
€ 20,00
Auteur: Tammy Cohen
Taal: Nederlands
Op voorraad
  • Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, 1 tot 2 werkdagen levertijd

Omschrijving

Psychologische thriller van wereldformaat, voor liefhebbers van Rosamund Luptons Zusje, Ruth Wares In een donker, donker bos en Gillian Flynns Gone Girl

Je collega’s zie je elke dag op kantoor, maar hoe goed ken je ze eigenlijk? Amira, Sarah, Paula, Ewan en Charlie zijn al jaren collega’s. Iedereen weet van elkaar hoe ze hun koffie drinken, hoe het er thuis in de slaapkamer aan toegaat en wie&-160;nachten niet slaapt door zieke kinderen.

Door de komst van hun nieuwe baas wordt hun routine flink&-160;opgeschud. Opeens hangt er een totaal andere sfeer op&-160;de zaak en is niemand meer te vertrouwen. Wie heeft stiekem een grondige hekel aan iedereen? Wie saboteert de boel? Wie heeft een wel heel donker verleden? En wie is er in&-160;staat tot moord?


De pers over de boeken van Tammy Cohen:

‘Het is van essentieel belang om deze thriller in handen te krijgen.’ Closer

‘Verfrissende en slimme psychologische thriller vol foute personages die je met liefde gaat haten.’ Clare Mackintosh, auteur van Mea culpa

‘Je vliegt door de bladzijden, die bulken van de sterke personages en geloofwaardige relaties. Niet weg te leggen!’ Candis

‘Ronduit angstaanjagend.’ Ruth Ware

‘Verplicht leesvoer. De spanning blijft maar groeien naarmate het verhaal zich van drama tot ijzingwekkende thriller ontpopt.’ Essentials

Specificaties

Auteur:
Uitgever:
Boekerij
Taal:
Nederlands
Boekvorm:
Paperback / softback
Druk:
2
Aantal pagina's:
352
Verschijningsdatum:
10-01-2019
ISBN:
9789022585221
EAN:
9789022585221