De wilden 1 - De Franse bruiloft

€ 24,99
Auteur: Sabri Louatah
Taal: Nederlands
Op voorraad
  • Op werkdagen vóór 22:00 uur besteld, 1 tot 2 werkdagen levertijd

Omschrijving

De Franse bruiloft van Sabri Louatah is een meeslepende familiegeschiedenis en politieke thriller in een. Het is het eerste deel van een serie. Een aanrader voor lezers van Stieg Larsson, Herman Koch en literaire series als van Elena Ferrante. Een zaterdag in mei. Frankrijk is in de greep van de aanstaande presidentsverkiezingen. Het wordt er een van historisch belang: de eerste kandidaat van Algerijnse komaf staat aan kop in de peilingen en de winst kan hem niet meer ontgaan. Die dag staat voor de familie Nerrouche in het teken van de bruiloft van neef Slim. Zoals altijd voorafgaand aan een huwelijk is er stress: is alles geregeld, blijft het weer goed, kan oma zitten, wat draagt de schoonfamilie? Er wordt gehaast, geruzied en begroet. Alleen de jonge Krim is er met zijn hoofd niet bij. Hij is getuige van de bruidegom, maar hij loopt de feestlocatie voortdurend in en uit. Krim is bevangen door een onrust die niemand begrijpt. Binnen een paar uur zullen de toekomst van een land en de toekomst van een familie op ongekende wijze botsen, en zal de wereld er voor altijd anders uitzien.

Specificaties

Auteur:
Uitgever:
Luitingh Sijthoff
Serie:
De wilden
Taal:
Nederlands
Boekvorm:
Hardback
Druk:
1
Aantal pagina's:
704
Verschijningsdatum:
20-03-2017
ISBN:
9789024574254
EAN:
9789024574254
Artikelnummer:
9789024574254