Emma Carow 1 - Negendoder

€ 20,99
Auteur: Ule Hansen
Taal: Nederlands
Op voorraad
  • Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, 1 tot 2 werkdagen levertijd

Omschrijving

Negendoder van Ule Hansen is het eerste deel van een razend spannende thrillerserie in hedendaags Berlijn. Voor lezers van Samuel Bjørk en Hjorth Rosenfeldt. Op een bouwsteiger midden in Berlijn wordt een gruwelijke vondst gedaan: drie lichamen, gewikkeld in tape, hangen aan de metalen buizen. De excentrieke profiler Emma Carow - voor gewone mensen is ze bang, maar seriemoordenaars begrijpt ze - wordt op de zaak gezet. Door haar onconventionele manier van werken botst ze nogal eens met haar collega's van de recherche, maar met haar briljante geest denkt Emma al snel een andere kant op dan het onderzoeksteam. Daarmee zet ze haar toekomst - en haar leven - op het spel.

Specificaties

Auteur:
Uitgever:
Luitingh Sijthoff
Serie:
Emma Carow
Taal:
Nederlands
Boekvorm:
Paperback / softback
Druk:
1
Aantal pagina's:
448
Verschijningsdatum:
12-10-2016
ISBN:
9789024573356
EAN:
9789024573356
Artikelnummer:
9789024573356